ترکیب کردن ایران امریکا ایرانی اقتصادی

ترکیب کردن: ایران امریکا ایرانی اقتصادی اعضای خود اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی با تصویب نشدن اف‌ای‌تی‌اف، چه زیان بزرگی به مردم وارد می‌شود؟ ، هدیه گرانبهای دلواپسان مجلس به آمریکا

خبرهای موثق حکایت از آن دارد که موعد پاسخ کشور عزیزمان ایران جهت پذیرفتن مقررات اف‌ای‌تی‌اف به آخر رسیده و حتی در صورت تصویب این قانون در مجلس، به علت تاخیر زیا

با تصویب نشدن اف‌ای‌تی‌اف، چه زیان بزرگی به مردم وارد می‌شود؟ ، هدیه گرانبهای دلواپسان مجلس به آمریکا

هدیه گرانبهای دلواپسان مجلس به آمریکا/ با تصویب نشدن اف ای تی اف، چه زیان بزرگی به مردم وارد می شود؟

عبارات مهم : ایران

خبرهای موثق حکایت از آن دارد که موعد پاسخ کشور عزیزمان ایران جهت پذیرفتن مقررات اف ای تی اف به آخر رسیده و حتی در صورت تصویب این قانون در مجلس، به علت تاخیر زیاد، مجلس عملا خودتحریمی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را کلید زده هست.

برخی مسئولان به دنبال این عنوان بوده اند که وقت دوساله ای که اف ای تی اف به کشور عزیزمان ایران داده بود تا قوانین مربوط به مبارزه با پولشویی و نیز عدم تامین مالی تروریسم را تصویب کند، مورد استفاده قرار دهند. با این حال وقت کشیها و سنگ اندازی های بعضی دستگاه ها در برابر این موضوع، آخرین وقت ها را از کشور عزیزمان ایران که باید در خردادماه،سازوکارهای مورد نیاز را تامین می کرد،گرفت.

طبق اخبار رسیده، امریکا به عنوان یکی از اعضای مهم اف ای تی اف مخالفت خود را با هرگونه تمدید وقت جهت کشور عزیزمان ایران اعلام کرده و چون تصمیمات این گروه به اجماع اتخاذ می شود مجلس عملا هدیه ای گرانبها به دولت امریکا داده تا آنها با دستاویزهای قانونی، “خودتحریمی” کشور عزیزمان ایران را به عنوان یک دستاورد جهت خود قلمداد کنند.

با تصویب نشدن اف‌ای‌تی‌اف، چه زیان بزرگی به مردم وارد می‌شود؟ ، هدیه گرانبهای دلواپسان مجلس به آمریکا

نتیجه اقدام دلواپسان مجلس، که عمدا پاس گل به امریکا داده اند این است که جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران عملا بهره گیری از امکانات بانکی کشورهای متفاوت را به تدریج از دست خواهد داد و اعضای اف ای تی اف با “ریسک پذیر” خواندن معاملات بانکی و تجاری با ایران، دست کشور ما را جهت کارها بانکی خواهند بست.

گفتنی است دلواپسان مجلس دو ادعای واهی را بهانه سنگ اندازی در برابر قوانین مورد نیاز کردند. از جمله اینکه اف ای تی اف می تواند از تراکنشهای مالی ایرانی ها با خبرشود(!) و دوم اینکه جمهوری اسلامی از کمک به سازمانهای آزادیبخش و انقلابی باز خواهد ماند.

خبرهای موثق حکایت از آن دارد که موعد پاسخ کشور عزیزمان ایران جهت پذیرفتن مقررات اف‌ای‌تی‌اف به آخر رسیده و حتی در صورت تصویب این قانون در مجلس، به علت تاخیر زیا

این هر دو ادعا دروغ است،زیرا اف ای تی اف به هیچ وجه به ریز معاملات اعضای خود ورود نمی کند و اساسا هیج اطلاعات بانکی رد و بدل نمی شود و ثانیا همه اعضا امکان حق تحفظ جهت بعضی کمکهای خود را دارند. به عنوان مثال عربستان و اسرائیل که اعضای ناظر در اف ای تی اف هستند، عملا به تروریسم در یمن و لبنان و عراق و نقاط دیگر دنیا کمک می کنند و اف ای تی اف نیز مانع انها نشده بنابراین به طریق اولی،ایران منعی جهت حمایت از مظلومان فلسطین ولبنان و… نخواهد داشت.

عدم تمدید وقت اف ای تی اف جهت کشور عزیزمان ایران عملا وصول درآمدهای نفتی را با مسئله مواجه خواهد کرد چون بانکهای کشورهای متعدد و نیز بانکهای بین المللی از ارائه هرگونه خدمات مالی به کشور عزیزمان ایران خودداری خواهند کرد. حتی کشورهایی مثل چین و روسیه که گفته می شود متحدان اقتصادی کشور عزیزمان ایران هستند، چون از اعضای مهم اف ای تی اف هستند و از قواعد آن تخلف نمی کنند، از پرداخت پول محصولات وارداتی کشور عزیزمان ایران به کشورخودشان(به خصوص نفت) خودداری خواهند کرد و بنابراین ناچار خواهند بود در برابر بدهی خود به کشور عزیزمان ایران کالا تحویل دهند. زیان این واکنش‌ها چینی ها در سالهای گذشته،انباشته شدن بازارهای کشور عزیزمان ایران از کالاهای بنجل چینی بوده است.

به نظر می رسد فعالان اقتصادی باید پرسشهای جدی خود را از مخالفان اف ای تی اف در مجلس و به خاص مرکز پژوهشهای مجلس مطرح کنند و آنها را به خاطر خوش خدمتی به امریکا و زیانهای اقتصادی فاحش مورد مواخذه قرار دهند.

با تصویب نشدن اف‌ای‌تی‌اف، چه زیان بزرگی به مردم وارد می‌شود؟ ، هدیه گرانبهای دلواپسان مجلس به آمریکا

واژه های کلیدی: ایران | امریکا | ایرانی | اقتصادی | اعضای خود | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog